Królowa. Jan Paweł II.

tel. 34 37 77 726, 34 37 77 357
kom. 518 676 601

Pamiętasz zapewne pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski. Zawsze towarzyszyły im emocje i niezapomniane chwile.
Za każdym razem przybywał na Jasną Górę. 
Nawet wtedy, gdy w Polsce był ostatni raz, a Częstochowy nie było na trasie pielgrzymki.
Mimo to przyjechał.
Pożegnać się z Matką Boską Częstochowską

UWAGA PIELGRZYMI POSZUKUJĄCY WIARYGODNYCH INFORMACJI O JASNEJ GÓRZE I OBRAZIE MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.

Po długim oczekiwaniu wreszcie powstało wiarygodne źródło!
Znajdziesz w nim zaledwie w kilka minut rzetelne informacje o Jasnej Górze i cudownym obrazie Matki Boskie Częstochowskiej bez długich godzin żmudnego przeglądania Internetu.


Kup książkę „Królowa. Matka Boża z Jasnej Góry” lub zadzwoń i zapytaj o jedyną w swoim rodzaju publikację, dzięki której poznasz tajemnicę miejsca, w którego dzieje prawdopodobnie wpisuje się także Twoja historia.


Wreszcie jest… Szybki, łatwy i przyjemny sposób,
by poznać Jasną Górę i

Cudowny Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej,
który jest bliski Twojemu sercu!

Męczy Cię zalew niesprawdzonych informacji w Internecie? Nie wiesz, jak odróżnić wiadomości prawdziwe od nieprawdziwych? Szukasz sposobu, żeby mieć szybki dostęp do sprawdzonych i potwierdzonych faktów? W Wydawnictwie Paulinianum pomożemy Tobie – wiernemu pątnikowi jasnogórskiemu, poznać Jasną Górę w możliwie najkrótszym czasie, który dodatkowo mile spędzisz przeglądając i czytając strony bogato ilustrowanej książki.

Przez ostatnie 30 lat pomogliśmy setkom tysięcy pielgrzymów przybywających do częstochowskiego sanktuarium poznać liczne sekrety skrywane w murach starej twierdzy, a przede wszystkim poznać tajemnice Cudownego Obrazu Czarnej Madonny z bliznami na policzku. Mając wieloletnie doświadczenie w naszych książkach niejako na srebrnej tacy podajemy Ci rzetelną wiedzę, a także bogate treści duchowe, które pomogą Ci głębiej przeżyć pielgrzymkę na Jasną Górę i spotkanie z Jezusem i Maryją – zarówno to rzeczywiste, jak i za pośrednictwem radia, telewizji i Internetu. Bez wysiłku żmudnych poszukiwań zapewnisz sobie zawsze łatwy i niezawodny dostęp do treści, których oczekuje intelekt i spragniony jest duch. Dzięki nim nikt nie pobłądzisz zanurzając się w historię, jak i przemierzając duchowe szlaki modlitwy i oddania się Bogu przez Maryję. Sami doświadczyliśmy nieocenionej wartości przystępnie podanych informacji, jak i spotkania godnych zaufania duchowych przewodników, dlatego tym doświadczeniem chcemy podzielić się także z Tobą.

Po prostu. Podążaj za naszymi Autorami, żeby wiedzieć więcej i ubogacić się duchowo, a jednocześnie uniknąć długich godzin poszukiwania sprawdzonych i wiarygodnych treści.

Czy cudowny obraz został namalowany przez św. Łukasza ewangelistę? Skąd się wzięły „rysy” na policzku Matki Bożej? Kim był o. Augustyn Kordecki i co wydarzyło się na Jasnej Górze podczas Potopu szwedzkiego?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań możesz znaleźć łatwiej i szybciej niż myślisz. Wielu ludzi po prostu nie wie gdzie szukać źródeł informacji, które dadzą im o wiele więcej niż się spodziewają. My całą tę ciężką, żmudną i czasochłonną pracę wykonaliśmy za Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić ze swej strony to jedynie sięgnąć po książkę, w której cała ta wiedza została zebrana i uzupełniona wspaniałymi fotografiami, żeby mieć stały i nieograniczony dostęp do wiedzy, do której zawsze możesz powrócić. Do tego nie stracisz cennego czasu na ponowne poszukiwanie jej w otchłaniach Internetu.

Nie tylko zaoszczędzisz czas. Jeśli pójdziesz za naszą radą i sięgniesz po książkę „Królowa. Matka Boża z Jasnej Góry”, poznanie opisanych w niej historii i ciekawostek da Ci o wiele więcej satysfakcji niż zbieranie rozproszonych informacji np. w Internecie.

80% pielgrzymów nigdy nie pozna naprawdę Jasnej Góry i jej fenomenu bez odpowiedniej pomocy

Niestety, niemal 80% pątników  przywiązanych do Jasnej Góry nigdy nie pozna jej mocy i prawdziwego oblicza. Oczywiście to  nie ich wina. Zwyczajnie nie mieli szczęścia napotkać właściwej lektury, która ujawniłaby od wieków skrywane w murach sanktuarium tajemnice. Ty nie musisz zaliczać się do ich grona.

My dajemy Ci tę właśnie skarbnicę wiedzy, dzięki której uświadomisz sobie, że należysz do wielkiej rzeszy ludzi, którzy ukochali Matkę Bożą, a historia Jasnej Góry jest napisana historiami życia milionów ludzi, którzy tak jak Ty dzisiaj, w minionych latach i wiekach tutaj znajdowali siłę ducha do zmagań z problemami codziennego życia.

Zamów już dzisiaj książkę „Królowa. Matka Boża z Jasnej Góry” w naszej księgarni internetowej lub dzwoniąc do biura Wydawnictwa Paulinianum. Książka pozwoli Ci poznać jak wiele może zdziałać i przetrwać człowiek potężnego ducha. Przekonaj się, jak szybkie i daleko idące zmiany w życiu mogą nastąpić u człowieka, który czerpie moc ze spotkania z jasnogórską Maryją.Co znajdziesz w książce?

 • Rzetelnie zebrane i przystępnym językiem opisane fakty z dziejów Jasnej Góry.
 • Na miarę oczekiwań dzisiejszych czytelników tekst zobrazowany dziesiątkami zdjęć i ilustracji współczesnych i archiwalnych, które przemawiają do intelektu, wyobraźni i serca.
 • Historie pielgrzymów, takich jak Ty, którzy niezależnie od stanu życia i zajmowanego stanowiska zawsze szukali wsparcia u Matki Boskiej Częstochowskiej. Historia ich życia i wiary będzie mocną inspiracją i zachętą dla Ciebie, żeby idąc za ich przykładem także doświadczyć duchowego wsparcia.
 • 10 tematycznie podzielonych rozdziałów, dzięki którym szybko i łatwo zyskasz szerokie spojrzenie na niepowtarzalny fenomen Jasnej Góry. Pomogą Ci one odkryć na nowo wyjątkowe miejsce, gdzie dokonała się niejedna zmiana biegu historii ludzkiego istnienia.
 • Treść, która obala powszechnie panujące mity i stereotypy powtarzane przez zwolenników sensacji i teorii spiskowych, a które są nie do utrzymania dla racjonalnie myślącego wykształconego człowieka XXI w.

Oszczędź sobie trwania w błędnych przekonaniach i poznaj historię, która pomoże Ci świadomie i dojrzale przeżywać swoją wiarę.

Człowiek dojrzały równie dojrzale przeżywa swoją wiarę opierając ją na solidnym fundamencie wiedzy. Po co tracić godziny, a nawet dni i tygodnie, tracąc siły i energię, żeby dotrzeć do odpowiednich treści? Możesz zaoszczędzić ten czas i osiągnąć o wiele lepsze rezultaty sięgając po książkę przygotowaną przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy wiedzieli jak usystematyzować treść i podać ją w przystępny sposób. To jak pójście sprawdzonym skrótem za doświadczonym przewodnikiem, który wyklucza niebezpieczeństwo pobłądzenia.

Jesteś gotowy/a na poznanie sekretów Jasnej Góry w możliwie najkrótszym czasie, łatwo i bez zbędnego wysiłku? Posiąść tę wiedzę, do której, paradoksalnie, nie dociera zdecydowana większość ludzi przybywających do Częstochowy bez długich tygodni przetrząsania Internetu? Jeśli tak, zamów już teraz książkę w naszej księgarni lub telefonicznie w Wydawnictwie Paulinianum.A tutaj spojrzyj na przedsmak tego,

co czeka Cię w samej książce,
kiedy już trafi ona do Twoich rąk:

 • Nic nie zastąpi osobistej pielgrzymki na Jasną Górę, ale książka „Królowa. Matka Boża z Jasnej Góry” może być jej przedsmakiem. Od pierwszych stron porwie Cię w świat sekretów, które skrywają mury jasnogórskiej twierdzy. Z ”Królową”, w której znajdziesz dziesiątki zdjęć, przeżyjesz wspaniałą wycieczkę po historycznym klasztorze.
 • Już na początku trzeba zaznaczyć, że o jej wartości nie tylko dobrze napisany merytoryczny tekst, ale także wspomniane liczne fotografie, które przemawiają z każdej stronicy.
 • Ta podróż rozpocznie się od serca Jasnej Góry, którym jest starożytna ikona Matki Bożej z Dzieciątkiem.
 • Na początku dowiesz się dlaczego Kościół czci Matkę Bożą, a także dlaczego dopuszcza obrazy i ikony w ramach kultu, co tak często jest przedmiotem zarzutów ze strony niektórych osób.
 • Następnie poznasz historię Obrazu oraz opis przesłania, jakie niesie ze sobą. Dowiesz się także jak powstały charakterystyczne „blizny” na policzku Maryi.
 • Na jasnej Górze spotkasz zakonników w białych habitach. To paulini. Przy okazji tej książkowej wycieczki po sanktuarium dowiesz się kim są, skąd przybyli o czym jeszcze zajmują się poza Jasną Górą.
 • Nieodłącznym elementem jasnogórskiego sanktuarium są pielgrzymki. Zobaczysz tu wiele zdjęć sprzed kilkudziesięciu lat, a także współczesnych, które pokazują jak zmieniali się ludzie, a także samo pielgrzymowanie.
 • Niemożliwe? A jednak realne. Niezależnie od głosów sceptyków na Jasnej Górze zdarzają się przypadki, że po modlitwie do Matki Boskiej Częstochowskiej ludzie powracają do zdrowia wychodząc z ciężkich chorób. Co ciekawe, medycyna nie potrafi wytłumaczyć naukowo tych przypadków. Tutaj te sytuacje nazywa się cudami. Jak jest naprawdę – dowiesz się z książki.
 • Poznasz także wiele innych historii, jak najazd Szwedów i słynna obrona Jasnej Góry, a także z jakimi innymi przeciwnościami i najazdami musiała się zmierzyć.
 • Nieodłącznymi od Jasnej Góry postaciami XX w. są św. Jan Paweł II oraz prymas Stefan Wyszyński. Także o nich wiele dowiesz się w jednym z rozdziałów.
 • Wreszcie wejdziesz w świat kultury i sztuki. Zobaczysz najcenniejsze i najciekawsze eksponaty zebrane w muzeach jasnogórskich.100% SATYSFAKCJI

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY!

Kupując książkę nie ponosisz żadnego ryzyka finansowego. Jeśli nie spełni ona Twoich oczekiwań możesz ją zwrócić w ciągu 21 dni, a my przelejemy na Twoje konto 100% ceny, którą zapłaciłeś/aś bez zadawania jakichkolwiek pytań.


Oto, co nasi czytelnicy napisali o książce
„Królowa. Matka Boża z Jasnej Góry”

Zamówiłam przez Internet, bo na pielgrzymki już nie chodzę i jestem bardzo zadowolona. Książka dotarła do mnie bardzo szybko. Czyta się ją lekko, a piękne zdjęcia pokazują to wspaniałe miejsce jakim jest Jasna Góra w sposób niezwykły. Po jej przeczytaniu jeszcze raz zapragnęłam na żywo odwiedzić klasztor Ojców Paulinów!
Wanda z Warszawy.

„Wyskoczyła mi niedawno reklama tej książki, którą kupiłem na Jasnej Górze na pielgrzymce w 2018 r. Bardzo ładnie wydana, świetne zdjęcia i wiele ciekawostek, podanych w łatwo przyswajalnej formie”.
Patryk.

„Książkę kupiłam niedawno i dziś rozpoczęłam lekturę. Przyznam, że dosłownie „odpłynęłam” na dobre kilka godzin. Książka naprawdę wartościowa. Szerokie kompendium wiedzy historycznej i religijnej. Czyta się jednym tchem. Bardzo dobrze napisana. Mnóstwo zdjęć dopasowanych tematyką do tekstu pozwala na głębszą analizę i lepsze poznanie omawianego zagadnienia. Zamawiając ją wiedziałam, że się nie zawiodę, ale nie sądziłam, że będę tak bardzo zadowolona z zakupu. Podczas czytania czuje się radość i euforię prawie tak samo wielką, jak podczas pobytu w Sanktuarium. Polecam gorąco, bo naprawdę warto!!!”
Dorota.

Zadzwoń do Wydawnictwa Paulinianum i zapytaj o szczegóły książki.

tel. 34 37 77 726, 34 37 77 357
kom. 518 676 601Tylko dzisiaj mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

Biorąc pod uwagę ogrom wiedzy zawartej w książce, liczne kolorowe fotografie, czas i pracę włożone w powstanie książki przez Autorów i redakcję wydawnictwa wyceniamy tę książkę liczącą ponad 200 stron na ponad 90 zł.

Chcemy Ci jednak wyjść naprzeciw, bo zależy nam, żebyś i Ty poznał/a fenomen Jasnej Góry i jej duchową siłę.

Dlatego jedynie na tej stronie dajemy ją Tobie w specjalnej ofercie tylko za 49 zł. Dzięki tak niewielkiej sumie zyskujesz na stałe dostęp do rzetelnych i wiarygodnych informacji zebranych w jednym miejscu w postaci pięknie wydanej książki na kredowym papierze w twardej oprawie z błyszczącą obwolutą.   

90,00 zł

Teraz 49,00 złZadzwoń do Wydawnictwa Paulinianum i zapytaj o szczegóły książki.

tel. 34 37 77 726, 34 37 77 357
kom. 518 676 601

%d blogerów lubi to: